سفرنامه

از امروز می خواهم خاطرات و تجربیات سفرهای کاری و تفریحی به کشورهای مختلف را برای علاقه مندان به سفر ارایه نمایم. امیدوارم این مطالب بتواند به کسانی که قصد سفر به این مکان ها را دارند کمک کند. کشورهایی که تا کنون به آنها سفر کردهام به ترتیب زیر هستند:

 

۱-جمهوری چک

۲-ترکیه

۳-امارات متحده عربی

۴-مصر

۵-عربستان سعودی (سفر حج عمره)

۶-ارمنستان

۷-تایلند

۸-روسیه

۹-ژاپن

۱۰-مالزی

سفرهای من ازسال ۱۳۸۰ شروع شد و تاکنون از این ده کشور بازدید داشته ام. با خودم عهد کرده ام هر سال حداقل یک سفر به کشور جدیدی داشته باشم. تا کنون خداوند کمکم کرده و سلامتی و هزینه سفر را به من اعطا نموده است. خاطرات سفر های من به ترتیب نیست و سعی میکنم از سفر به روسیه شروع کنم.در ضمن نوع نوشتن من معرفی مناطقی که رفته ام نیست. بیشتر قصد دارم تجربیات بدرد بخور تری از سفر کردن را بنویسم. مناطق دیدنی هر شهر را می توانید در راهنماهای مختلف یا در سایت های گردشگری آن شهر بخوانید. اگر نظر خاصی در نحوه ارایه آنچه که می خواهم بنویسم دارید لطف خود را از من دریغ نکنید. 

/ 2 نظر / 27 بازدید
مامان امیرسام

چه جالب!! خوب نوشتید. من منتظر بقیه سفرنامه ها هستم. اتفاقا این نوع گزارش از سفر بیشتر بدرد آدم میخوره تا جاهای دیدنی که بقول شما تو همه کتابهای گردشگری هست. التبته از مراکز خرید هم بنویسد بد نیست. میدونید ما خانومها عاشق خریدیم[نیشخند] در ضمن سانسور هم نکنید[نیشخند] من خودم تا حالا فقط دبی رفتم ولی دقیقا جاهایی که نوشتید رو تو برنامه سفر دارم (اگه خدا بخواد)[چشمک]

محمد

سلام .راستش منم عشق مسافرتم . اما تازه شروع كردم . تا حالا دوبي و پاتايا هم رفتم . تابستون هم ميخوام برم تركيه ولي نميدونم كجا برم بين كوش آداسي و آنتاليا شك دارم . ميشه كمكم كنيد . اين كه اون بالا ميبينيد مسنجرم هم هست . ميتونيد ايميل هم بفرستيد . همينجا هم نوشتيد اشكال نداره ميام ميخونم . در ضمن منتظر خاطراتتون هستم .